VIRTUAALNE TOIDUKOOLITUS KADRIGA NAISTEPÄEVA ERI 8.03.2023 kl 18:00

25 100 

Koolitus on interaktiivne ehk küsimusi saab küsida ka otse live-chatis. Kui kõigile küsimustele kohe vastata ei jõua, siis hiljem saadame vastused meilile. Koolitus viiakse läbi Zoomi keskkonnas. Peale koolitust saadame Sulle koolituse video lingi ka hilisemaks järelevaatamiseks. Seda juhuks kui kohe kõik meelde ei jäänud või välja ei tulnud.

Menüüs on :
* Vietnamipärased suverullid erinevate täidiste ja kastmetega
* Tom kha supp hiidkrevettidega
* Kana punases karrikookoskastmes aurutatud jasmiiniriisiga

* Mangovaht marjade ja kaerakrõbedikuga

Veinivalikus on:
* Pierre Chavin Pierre Zero Blanc de Blancs vahuvein (alkoholivaba)
*  Chateau de Champteloup Cremant de Loire Brut

Kadri on olnud toidukoolitaja juba üle 10 aasta. Paraku on meie Kadrit vaid üks, aga toredaid soove ja soovijaid nii palju, sealt sündiski idee teha virtuaalne ürituste sari. Esimene live-stiilis koolitus saab toimuma naistepäeval kui valmistame Tai ja Vietnami hitte. Osaleja saab endale soetada nii koolituse kui ka selle juurde kuuluvad toorained õiges koguses. Kui soovid õhtut veeta seltskonnaga, saad osta juurde ka täiendavaid tooraine kaste vastavalt inimeste arvule. Samuti on võimalus valida juurde üllatus kallimale. Ostes ainult toidukoolituse, saad tooraine nimekirja meilile, mille peaksid ise hankima enne koolitust. Toidukasti saab osta ka eraldi, kui algselt võib olla arvasid, et hangid asjad ise, aga aeg kadus nähtamatult käte vahelt. Toidukastid toimetatakse kohale päev enne koolitust. Soovi korral saab sellele ka ise järele tulla eelnevalt kokku leppides. Toidukastide arv on piiratud ja need tuleb vähemalt 72 tundi ette tellida. Naistepäeva puhul saad toidukastiga kaasa ka kingituseks pudeli vahuveini, mida toidu valmistamise kõrvale nautida.

 

Märkustesse palun lisada, kas soovite alkoholiga või alkoholivaba vahuveini. Toidukaste on piiratud arv ja kohaletoimetamine ainult Tallinna linna ja Viimsi piires või ise järele tulles Volta 1, Tallinn.

 

Shopping Cart
Scroll to Top